extend Your senses
sitemap
cz en
Facebook
Zpět na: Home / Reference

Snímače teploty SENSIT ve ŠKODĚ ELECTRIC

   

Škoda Electric

Škoda Electric je předním světovým výrobcem elektrických pohonů a trakčních motorů pro trolejbusy, tramvaje, lokomotivy, příměstské vlakové jednotky, metro, důlní vozidla apod. a navazuje na dlouholetou tradici elektrotechnické výroby Škodových závodů v Plzni, která byla zahájena v roce 1901 v Elektrotechnickém závodě.

Vysoká technická úroveň výrobků Škoda Electric, dlouhodobá zkušenost s výrobou a vynikající kvalita technologie spolu s vysokou produktivitou zaměstnanců nabízí efektivní podmínky pro úspěšnou výrobu určenou pro domácí i zahraniční trhy.

 

Snímače teploty společnosti SENSIT s.r.o. jsou malou součástí obrovských celků společnosti Škoda Electric. Snímače teploty, které jsou určeny pro kolejová vozidla, musejí mít provedeny zkoušky odolnosti proti rázům a vibracím dle normy ČSN EN 61 373, zkoušku izolace dle normy ČSN EN 50 155 a musejí splňovat normy protipožární odolnosti. Snímače teploty a zařízení, které obsahují převodník odporového signálu na aktivní výstup (4 až 20 mA, 0 až 10 V), musejí splňovat také zkoušky na Elektromagnetickou kompatibilitu dle normy ČSN EN 50 121-3-2.

Jedním ze segmentů výroby společnosti SENSIT s.r.o. je zakázková výroba snímačů teploty. Na základě požadavků zákazníka vyrobíme snímače teploty a dodáme včetně provedených patřičných protokolů o zkouškách.

www.skoda.cz

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace