extend Your senses
sitemap
cz en
Facebook
Zpět na: Home / Novinky

Pozvánka na TIRE TECHNOLOGY EXPO 2020

Pozvánka na veletrh TIRE TECHNOLOGY EXPO 2020

Veletržní sezónu roku 2020 zahájíme na veletrhu TIRE TECHNOLOGY EXPO 2020, který se uskuteční v termínu 25. - 27.2.2020 v Hannoveru.

Budeme velmi rádi, když nás přijdete navštívit do haly 21, na stánek č. 7066.

Veletrh TIRE TECHNOLOGY EXPO je velmi úzce specializovaný veletrh se zaměřením na technologie, výrobní procesy a materiály spojené s výrobou pneumatik a jiných gumárenských výrobků.

Společnost SENSIT s.r.o. se zabývá vývojem a výrobou snímačů teploty pro segment gumárenského a plastikářského průmyslu již mnoho let. Tyto snímače jsou konstruovány pro specifické potřeby měření teploty při míchání gumárenských a plastikářských směsí. Hlavní důraz při výrobě je kladen na kvalitní vstupní materiál, který je dále zpracován na špičkové úrovni. Tímto dokážeme zabezpečit požadavky na odolnost snímačů zejména vůči abrazivnímu působení směsí a proti vibracím. Snímače teploty do hnětačů a extrudérů dokážeme zakázkově upravit přesně dle technologických potřeb výrobců jednotlivých strojů a zařízení.

V případě zájmu o VOLNOU VSTUPENKU nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese farkasova@sensit.cz.

Těšíme se, na viděnou v Hannoveru:-)

Tým SENSIT

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace