extend Your senses
sitemap
cz en
Facebook
Zpět na: Home / Novinky

Pozvánka na TIRE TECHNOLOGY EXPO 2019

Pozvánka na veletrh TIRE TECHNOLOGY EXPO 2019


Veletržní sezónu roku 2019 zahájíme na veletrhu TIRE TECHNOLOGY EXPO 2019 v Hannoveru, který je zaměřen na výrobní technologie pneumatik. Budeme zde vystavovat již po čtvrté v řadě a velmi se na setkání s Vámi těšíme.

Tradičně Vám zde představíme sortiment snímačů určených pro aplikaci v gumárenském a plastikářském průmyslu. Tyto snímače teploty jsou konstruovány tak, aby byly vysoce odolné vůči abrazivnímu působení gumárenských a plastikářských směsí a proti vibracím. Velký důraz při výrobě těchto teplotních sond je kladen také na kvalitní vstupní materiál, který je následně zpracováván dle specifických výrobních postupů, díky kterým je zajištěna odolnost a delší životnost snímačů přímo v aplikaci. Parametry snímačů teploty určených pro aplikaci v gumárenském a plastikářském průmyslu jsme schopni zakázkově upravit a přizpůsobit je požadavkům strojů jednotlivých výrobců.

Více informací o snímačích teploty určených pro gumárenský a plastikářský průmysl naleznete na webu www.sensit-rubberplastic.cz.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese: randysek@sensit.cz, nebo tel. čísle +420 724 810 020. 

Těšíme se na viděnou v Hannoveru...

... stánek 7080, hala 21 ...

          Tým SENSIT

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace