extend Your senses
sitemap
cz en
Facebook
Zpět na: Home / Novinky

Plášťové odporové snímače teploty MGO Pt 100, Pt 500 a Pt 1000

Plášťové odporové snímače teploty MGO Pt 100, Pt 500
a Pt 1000

Dovolte nám představit nejmladší skupinu odporových snímačů teploty v našem standardním sortimentu. Jedná se o Plášťové odporové snímače teploty MGO jejichž největší výhodou je tvarovatelné pouzdro (měřící část) a teplotní rozsah až do 600 °C. Tyto odporové snímače teploty Vám můžeme nabídnout s čidly Pt 100, Pt 500
a Pt 1000
a nejmenší průměr měřící části je 1 mm.

Plášťové odporové snímače teploty MGO tímto pomyslně dohánějí termočlánky. Jejich hlavní výhoda oproti plášťovým termočlánkům je stabilita a přesnost měření. Teplotní rozsah těchto snímačů je do 600 °C (dle typu) v provedení kabelovém, hlavicovém a s konektorem.

  • Průměr: od 1 mm standardní provedení
  • Teplotní rozsah: -50 °C až 600 °C dle provedení snímače
  • Typy čidel: Pt 100, Pt 500 a Pt 1000
  • Třída přesnosti: B a A dle ČSN EN 60751
  • Tělo snímače: ohebné, tvarovatelné
  • Minimální poloměr ohybu: 10násobek průměru
  • Délka: dle požadavku zákazníka

                           Rychlá časová odezva u malých průměrů.


Nejčastější uplatnění Plášťových odporových snímačů teploty MGO je například ve zdravotnictví, ve strojírenství, pro měření teploty ve formách, pro měření teploty v nedostupných místech a dalších aplikacích, kde je nezbytné použít malý průměr měřící části snímače, a také kde je požadavek na rychlou časovou odezvu a možnost přizpůsobit tvar pouzdra snímače měřenému místu.

Pro více informací o Plášťových odporových snímačích teploty MGO nás prosím neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 571 625 571 nebo e-mailové adrese: randysek@sensit.cz.

Tým SENSIT

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace