extend Your senses
sitemap
cz en
Facebook
Zpět na: Home / Novinky

NOVINKA - Bimetalové snímače a spínače teploty

BIMETALOVÉ SNÍMAČE A SPÍNAČE TEPLOTY


Na veletrhu AMPER 2018 jsme představili novou řadu bimetalových spínačů teploty s hladkým kovovým pouzdrem a se závitem (TSB 087S a TSB 060S).

Bimetalové spínače TSB 087S a TSB 060S jsou konstruovány jako dvoustavové regulátory (regulace ON / OFF), které porovnávají nastavenou a okamžitou teplotu a zajistí rozepnutí nebo sepnutí kontaktu při dosažení definované teploty. Můžete se také setkat s termínem vratná tepelná pojistka.
Bimetalové spínače TSB 087S a TSB 060S jsou určeny především pro signalizaci teploty v různých průmyslových aplikacích, jako například k ochraně transformátorů, výkonných polovodičových stupňů, motorů a výkonných akumulátorů. Bimetalové spínače také naleznou uplatnění v regulacích, jednoúčelových strojích a zařízeních a mohou sloužit jako havarijní člen v systému. Jedná se o mechanický, elektricky nezávislý a elektromagneticky neovlivnitelný prvek.

  • Teplota rozpojení: od 70 do 180 °C
  • Provedení: s hladkým stonkem, se závitem
  • Provedení kontaktu: spínací / rozpínací


Uvedení bimetalových spínačů TSB 087S a TSB 060S na trh nás přimělo doplnit sortiment také o bimetalové snímače teploty, které dodáváme v provedení do jímky - řada TBi a nebo v příložném provedení - řada DTTR
Jedná se o mechanické snímače teploty, elektricky nezávislé a elektromagneticky neovlivnitelné. Nejběžnější aplikací těchto bimetalových snímačů teploty je orientační měření teploty v topenářských a průmyslových rozvodech. Bimetalové snímače teploty mohou být použity také pro měření teploty v udírnách a jiných aplikacích, kde je potřeba zobrazení aktuální teploty bez systémových zpracování.

  • Maximální teplotní rozsah: -30 až 200 °C
  • Provedení: do jímky (jímka je součástí snímače), příložné
  • různé průměry ciferníků


Pro více informací o bimetalových snímačích teploty a bimetalových spínačích teploty nás prosím kontaktujte na tel. čísle +420 571 625 571 nebo na e-mailové adrese: obchod@sensit.cz.

         Tým SENSIT

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace