extend Your senses
sitemap
cz en
Facebook
Zpět na: Home / Novinky

Nové webové stránky pro gumárenský a plastikářský průmysl

Nové webové stránky - Snímače teploty pro gumárenský a plastikářský průmysl - www.sensit-rubberplastic.cz

Vážení obchodní přátelé,

dovolte nám Vás přivítat na nové internetové stránky snímačů teploty, které jsou určeny předevší pro GUMÁRENSKÝ a PLASTIKÁŘSKÝ průmysl.

Snímače teploty do gumárenského a plastikářského průmysl jsou jedním z našich segmentů výroby. Snímače jsou v tomto odvětví vystaveny silnému mechanickému namáhání. Z tohoto důvodu je jejich konstrukce navržena pro specifické potřeby měření teploty při míchání gumárenských a plastikářských směsí. Jeden z rozhodujících faktorů pro výrobu snímačů pro takto náročné podmínky je kvalitní vstupní materiál, který je dále zpracováván na špičkové úrovni. I díky tomu snímače splňují náročné požadavky na odolnost vůči abrazivnímu působení směsí a odolnost proti rázům a vibracím.

Naše společnost nabízí výrobu snímačů teploty pro technologická zařízení různých výrobců např.: Pomini, Farrel, HF Rubber Machinary (dříve Krupp), Buzuluk aj.

Snímače teploty pro gumárenské a plastikářské aplikace se vyznačují především:
    - vysokou odolností vůči rázům a vibracím
    - vysokou odolností vůči abrazi
    - dlouhou životností snímačů teploty

Díky zkušenostem z takto náročných aplikací uplatňujeme obdobnou technologii i u snímačů teploty pro nejrůznější stroje a zařízení, také pro aplikace jako je měření teploty motorů, elektromotorů - do vinutí, ložisek, brzdových systémů aj. Snímače teploty pro kolejová vozidla jsou další oblastí aplikace snímačů teploty SENSIT. Snímače teploty pro tuto oblast vyhovují tzv. drážním normám (EN 61 373, EN 50 155, EN 50 121-3-2 a EN 45 545).

V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte prostřednictvím emailu randysek@sensit.cz nebo na telefonním čísle +420 571 752 176.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace