extend Your senses
sitemap
cz en
Facebook

Innotrans 2014 Berlín

 

Ve dnech 23. - 26.9.2014 jsme vystavovali na veletrhu INNOTRANS 2014 v Belíně

 

Poprvé jsme se představili na veletrhu věnovanému kolejovým vozidlů - INNOTRANS 2014 v Berlíně. Představili novou podobu katalogu, dnes již standardních snímačů teploty určené pro kolejová vozidla. 

 

Snímače uvedené v katalogu jsou určené pro kolejová vozidla, autobusy, trucky, tramvaje a pro další aplikace, kde je nutné použít technologii, která zajišťuje vyšší odolnost snímačů teploty vůči rázům a vibracím. Všechny snímače splňují požadavky, které na ně klade aplikace pro kolejová vozidla. Jsou testovány ve státních zkušebnách a všechny mají patřičné certifikáty.

Všechny snímače teploty byly na začátku vyrobeny dle požadavků zákazníků naší zakázkovou výrobou. Teď již máme desítky standardních snímačů teploty pro kolejová vozidla a stále vyvíjíme další. To můžeme díky komunikaci s Vámi, našimi zákazníky. Rosteme s Vámi!
 

Děkujeme Všem, kteří přišli na náš stánek, ať už současným nebo budoucím zákazníkům. Těm současným děkujeme za zpětnou vazbu, která nás žene stále dopředu.

Tým SENSIT

 

Společná expozice společnosti SENSIT a CRESSTO

...ve volné chvíli jsme si vyzkoušeli také simulátor řízení tramvaje...

Nový vlak společnosti RegioJet

 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace